Контакт додатковий (КД 2/125) служить для моніторингу статусу пристрою - замкнені або розімкнені його головні контакти (незалежно від причин, які викликали розмикання). Алгоритм роботи додаткового контакта (NO): - замикає контакт - при включенні автомат вручну; - розмикає контакт - при відключенні автомат вручну або при аварійному відключенні. ичного вимикача ичного вимикача Контакт сигнальний (КС 2/125) виконує функцію сигналізації стану автоматичного вимикача. Перемикання контактів відбувається тільки при аварійному спрацьовуванні вимикача (при перевантаженні або короткому замиканні). Алгоритм роботи додаткового контакта (NO): - замикає контакт - при включенні автоматичного вимикача вручну; - розмикає контакт - при аварійному відключенні автоматичного вимикача.
Уся продукція на складі, доставка по Україні 1-2 дні.
Гарантія і сервісне обслуговування - 2 роки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Длина | 74 мм |
| Основные | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Производитель | Промфактор |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Пластик |
| Механическая износостойкость | 10000 циклов |
| Коммутационная износостойкость | 6000 циклов |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 292,56 ₴



