Реле захисного відключення РЗВ є сучасним поколінням пристроїв, контролюючих витік струму на землю, завдяки яким здійснюється захист людей від ураження електричним струмом при прямому та непрямому контакті з частинами під напругою, а також забезпечують захист обладнання від пожеж унаслідок пошкодження електромережі.
Застосовуються в електричних колах (напругою 230/400В змінного струму до 100А частотою 50Гц) у житловому будівництві, на промислових об’єктах, підстанціях та розподільчих пристроях.
Уся продукція на складі, доставка по Україні 1-2 дні.
Гарантія і сервісне обслуговування - 2 роки.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 82 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Длина | 72 мм |
| Основные | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Производитель | Промфактор |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Страна производитель | Украина |
| Тип УЗО | Реле |
| Материал корпуса | Пластик |
| Механическая износостойкость | 8000 циклов |
| Коммутационная износостойкость | 4000 циклов |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальный ток | 25 |
| Характеристики | 30мА |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 106,95 ₴



