Магнітні пускачі МП (Standart) призначені для комутації і підключення до мережі побутових пристроїв та іншого обладнання, робочі струми яких перевищують струми звичайних побутових вимикачів, а також можуть використовуватися як проміжні реле. Компактність магнітних пускачів дозволяє максимально економно використовувати посадкові місця в розподільчих пристроях, що забезпечує зменшення габаритних розмірів цих пристроїв. Застосовуються пускачі в електричних колах керування змінного струму частотою 50Гц і напругою до 400В.
Також є в наявності Магнітний пускач Промфактор МП Standart 4Р 20-63А
Уся продукція на складі, доставка по Україні 1-2 дні.
Гарантія і сервісне обслуговування - 2 роки.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 81 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Длина | 67 мм |
| Основные | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип управляющего тока | Переменный |
| Производитель | Промфактор |
| Номинальное напряжение катушки | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Материал корпуса | Пластик |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Механическая износостойкость | 100000 циклов |
| Коммутационная износостойкость | 30000 циклов |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальный ток | 20 |
| Характеристики | 2NO |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 407,62 ₴




