Для автоматичних вимикачів АВ2000 до 63А передбачені додаткові пристрої, що приєднуються до корпусу. За допомогою цих пристроїв можливо здійснювати відключення вимикача, захист електричних кіл від зниження напруги, а також здійснювати управління вторинними ланцюгами. Монтаж додаткових пристроїв до вимикача можливий тільки з лівого боку. (Standart) Контакт додатковий (КД 2/63) служить для моніторингу статусу пристрою - замкнені або розімкнені його головні контакти (незалежно від причин, які викликали розмикання). Алгоритм роботи додаткового контакта (NO): - замикає контакт - при включенні автомат вручну; - розмикає контакт - при відключенні автомат вручну або при аварійному відключенні.
Уся продукція на складі, доставка по Україні 1-2 дні.
Гарантія і сервісне обслуговування - 2 роки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Виробник | Промфактор |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Технічні характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 401,04 ₴



